Serwis sprzątający DAR-BET

Serwis sprzątający


Firma DAR-BET świadczy kompleksowe usługi porządkowe i sprzątające skierowanie dla firm oraz użytkowników prywatnych. Zapewniamy utrzymanie czystości w domach prywatnych i obiektach użytkowych, biurach, pracowniach i budynkach. Zadbamy również o czystość w pomieszczeniach przemysłowych oraz na zewnątrz.

Oferta:

  • Sprzątanie biur i budynków
  • Sprzątanie magazynów i pomieszczeń przemysłowych
  • Sprzątanie mieszkań i domów

Oferta szczegółowa:

  • Mycie okien i elewacji
  • Sprzątanie po budowach i remontach
  • Porządkowanie otoczenia
  • Pielęgnacja zieleni (trawniki)
  • Odśnieżanie
  • Czyszczenie i konserwacja posadzek

Profesjonalne sprzątanie biur i mieszkań DAR-BET

Cennik sprzątania

SERWIS SPRZĄTAJĄCY » CENNIK
Zawarte ceny są orientacyjne, ułatwiają wstępne oszacowanie kosztorysu. Celem dokładnej wyceny, zapraszamy do kontaktu telefonicznego 603 466 640 lub mailowego: biuro@sprzatanie-katowice.com.pl

Bezpieczeństwo

Zatrudniamy tylko wykwalifikowany i sprawdzony personel. Powierzacie nam Państwo swoje pomieszczenia w pełnym zaufaniu, dlatego priorytetem dla nas jest dobra relacja i zadowolenie klienta.

By nie zachwiać obdarzonego zaufania zatrudniamy ludzi, którym jesteśmy w stanie sami zaufać. Nie wysyłamy do pracy osób nierzetelnych lub bez doświadczenia. Każdy nowy pracownik poddawany jest okresowi testowemu, podczas którego sprawdzana jest jakość jego pracy.

Ze względu na bardziej rygorystyczne wymogi niż u konkurencji, staramy się uczciwie wynagradzać pracowników oraz inwestujemy w ich dalszy rozwój poprzez dodatkowe szkolenia i delegacje.

Sprzęt i środki czystości
sprzęt_i_środki_czystości_dar-bet_2

Jak w każdym zawodzie, tak i podczas sprzątania sprzęt jest bardzo istotny. Staramy się dostarczać usługi na najwyższym poziomie, dlatego inwestujemy w urządzenia nie mniej niż w personel. Sprzęt w naszym posiadaniu jest bezpieczny dla ludzi, środowiska oraz pomieszczeń w których jest wykorzystywany. Korzystanie tylko z najlepszych urządzeń konserwacyjnych zapewnia najwyższą jakość (czystość).

Podczas sprzątania magazynów i pomieszczeń przemysłowych korzystamy z profesjonalnych odkurzaczy przemysłowych produkowanych z myślą o takich rozwiązaniach. Urządzenia te posiadają odpowiednie filtry, dzięki czemu nie pylą oraz nie zanieczyszczają dodatkowo powietrza. Powierzchnia pozostaje czysta i gładka, bez smug będących efektem osadzającego się brudu lub stosowanych niskiej jakości ścierek.