przeprowadzki międzynarodowe dar-bet

Relokacje międzynarodowe wymagają sporego doświadczenia, spedycji i odpowiednich zasobów ludzkich. Jesteśmy firmą z kilkunastoletnim doświadczeniem w takim właśnie transporcie. Poniżej nasza oferta.

603 466 640
Zadzwoń i zapytaj o szczegóły lub skorzystaj z zamówienia online.

Oferta międzynarodowa

  • Specjalizujemy się w przeprowadzkach międzynarodowych
  • Transportujemy: meble, pianina, fortepiany, kasy fiskalne, sejfy, sprzęt elektroniczny, urządzenia i sprzęt domowy, pralki, wersalki, urządzenia medyczne itp.
  • Robimy to profesjonalnie, pakujemy i owijamy każdy przedmiot, pakunek jest zabezpieczony przed warunkami atmosferycznymi
  • Oferujemy bardzo przystępne ceny
  • Istnieje możliwość wykupienia dodatkowego ubezpieczenia na kraje Europy
  • Nasze możliwości są niemal nieograniczone, dlatego obszar działania zależy tak naprawdę od zapotrzebowań klienta

Cennik

Ceny ustalane są indywidualnie w zależności od zlecenia. Podczas wyceny uwzględniamy odległość oraz wielkość i stopień trudności zlecenia. Zapraszamy do kontaktu telefonicznego pod numerem 603 466 640 lub zadanie pytania ofertowego – online.

Przeprowadzki międzynarodowe

Co będzie z moimi rzeczami?

Proces pakowania różni się w zależności od przewożonego przedmiotu. Najczęściej, w przypadku przeprowadzek domowych lub biurowych stosuje się pudełka kartonowe oraz specjalną folię, w którą owijane są poszczególne przedmioty. Następnie wkładane są do kartonowych pudełek. Dla większych przedmiotów, takich jak meble: szafy, krzesła, biurka i stoliki przygotowujemy specjalną folię ochronną celem uniknięcia zniszczeń i zarysowań. W wyjątkowych okolicznościach przygotowane są drewniane zabudowy umożliwiające transport cennych przedmiotów. Tak zabezpieczony i przetransportowany towar trafia do klienta w stanie nienaruszonym. Dodatkowo Twoje przedmioty podlegają ubezpieczeniu.

Czym jeździmy?

Dysponujemy flotą dużych samochodów, dzięki czemu załadunek jak i rozładunek nie trwa długo. Przedmioty podczas transportu zabezpieczone są pasami uniemożliwiającymi ich przesuwanie, co dodatkowo podnosi ich bezpieczeństwo.

Kto to wszystko spakuje i przeniesie?

Posiadamy wyszkolonych ludzi. Przeprowadzka sama się nie wykona, dlatego inwestujemy w ludzi zdolnych poradzić sobie z nawet najtrudniejszym zadaniem.

Zamów transport w trzech prostych krokach

Jeśli jesteś w trakcie przeprowadzki lub potrzebujesz pilnie transportu skorzystaj z szybkiej ścieżki zamówienia. Dzięki temu zaoszczędzisz czas i obniżysz koszta (10% zniżki dla zamówień przez internet).

Zamów