Przeprowadzki Sosnowiec Pałac Schona
Pałac Schöna w centrum Sosnowca, fot. Wikipedia

Przeprowadzki Sosnowiec – profesjonalne usługi transportowe

Przeprowadzka nie stanowi jedynie obietnicy przeniesienia się do ciekawszego świata, czasem bywa wstępem do nowego życia. Nim będzie to mogło nastąpić, trzeba się będzie bardzo wysilić i napracować. I nie idzie tu jedynie o siły, które włożone zostaną przy etapie poszukiwania nowego lokalu czy mieszkania. Chodzi bowiem o krok następny, czyli ten związany z tym, co się robi, gdy się już owo miejsce znalazło.

To chyba najmniej ulubiona część przeprowadzek. Chodzi o ciężki etap przenoszenia mienia i wszystkich sprzętów. I tutaj zaczynają się schody i dosłownie, i w przenośni. W jaki sposób się tym zająć, żeby skutecznie przenieść praktycznie cały stary dom w nowe miejsce? Jak zrobić to tak, żeby cały proces przebiegł szybko i sprawnie? Istnieje odpowiedź na te problemy w postaci działalności takich właśnie firm, jak nasza. Nasza specjalność to przeprowadzki na terenie Sosnowca.

Oferujemy możliwość szybkiego i sprawnego przeprowadzenia się, a także oferujemy pomoc w zakresie przenoszenia i wnoszenia sprzętów – wszystko po to, by zaoszczędzić klientom czasu oraz stresu.

603 466 640
Zadzwoń i zapytaj o szczegóły lub skorzystaj z zamówienia online.

Oferta przeprowadzki w Sosnowcu oraz innych miast Zagłębia

  • Specjalizujemy się w przeprowadzkach na terenie Sosnowca, Czeladzi, Bytomia i Dąbrowy Górniczej
  • Transportujemy: meble, pianina, sejfy, fortepiany, kasy fiskalne, sprzęt RTV-AGD itp.
  • Robimy to profesjonalnie – pakujemy i zabezpieczamy każdy przedmiot
  • Oferujemy bardzo konkurencyjne ceny
  • Zapewniamy ubezpieczenie przewożonego mienia

Sprawdź nasze referencje

Współpracujemy z takimi firmami jak Aldi, FGŚP, Fresenius Kabi, Imperial Tabaco…

Referencje

Wykonaliśmy już usługi na terenie takich Śląskich miast jak Katowice, Siemianowice Śląskie, Chorzów, Czeladź, Będzin, Sosnowiec, Zabrze, Świętochłowice, Bytom, Tarnowskie Góry, Piekary Śląskie, Mysłowice i Gliwice.

Cennik

Ceny ustalane są indywidualnie w zależności od zlecenia. Podczas wyceny pod uwagę bierzemy odległość (która w przypadku Sosnowca jest niewielka) oraz wielkość i stopień trudności zlecenia. Zapraszamy do kontaktu telefonicznego pod numerem 603 466 640 lub zadanie pytania ofertowego online.

Czym jeździmy?

Dysponujemy flotą dużych samochodów, dzięki czemu załadunek jak i rozładunek nie trwa długo. Przedmioty podczas transportu zabezpieczone są pasami uniemożliwiającymi ich przesuwanie, co dodatkowo podnosi ich bezpieczeństwo.

Kto to wszystko spakuje i przeniesie?

Posiadamy wyszkolonych ludzi. Przeprowadzka sama się nie wykona, dlatego inwestujemy w ludzi zdolnych poradzić sobie z nawet najtrudniejszym zadaniem.

Zamów transport w trzech prostych krokach

Jeśli jesteś w trakcie przeprowadzki lub potrzebujesz pilnie transportu skorzystaj z szybkiej ścieżki zamówienia. Dzięki temu zaoszczędzisz czas i obniżysz koszta (10% zniżki dla zamówień przez internet).

Zamów