Przeprowadzki Sosnowiec Pałac Schona
Pałac Schöna w centrum Sosnowca, fot. Wikipedia

Przeprowadzki Sosnowiec – profesjonalne usługi transportowe

Przeprowadzka nie oznacza jedynie przeniesienia się do innego miejsca, ale także często bywa szansą na nowe życie. Jednak zanim ono nastąpi, należy często włożyć w cały proces sporo pracy. Nie chodzi tylko i wyłącznie o siłę, która zostanie włożona na samym początku szukania nowego domu czy lokalu. Chodzi także o wszystkie czynności związane z nowo wybranym miejscem.

Nikt z nas nie lubi tej części przeprowadzek. Kiedy konieczne jest przenoszenie naszego mienia oraz wszelakiego sprzętu. Na tym etapie rozpoczynają się pewne problemy. Jak należy się tym zająć, aby w sposób skuteczny przenieść cały nasz dobytek ze starego miejsca w nowe? W jaki sposób tego dokonać, żeby czynności przebiegły w sposób szybki i bezproblemowy? Odpowiedzią na wszelkie problemy i widoczne przeszkody jest firma przeprowadzkowa Dar – Bet w Sosnowcu.

Specjalizujemy się przede wszystkim w przeprowadzkach na terenie miasta Sosnowiec.
Dzięki naszej usłudze, wszystkie przeprowadzki w Sosnowcu przebiegają szybko i sprawnie. Oferujemy również pomoc w zakresie wnoszenia oraz przenoszenia sprzętów, dzięki czemu możecie Państwo zaoszczędzić swój cenny czas, oraz nie martwić się tymi ciężkimi czynnościami. Obędzie się więc bez zbędnego stresu i nieprzespanych nocy, a cała przeprowadzka nie będzie dla Państwa kłopotliwa.

603 466 640
Zadzwoń i zapytaj o szczegóły lub skorzystaj z zamówienia online.

Oferta przeprowadzki w Sosnowcu oraz innych miast Zagłębia

  • Naszą specjalnością są przeprowadzki na terenie Sosnowca, Czeladzi oraz Dąbrowy Górniczej,
  • Zajmujemy się transportem sejfów, fortepianów, kas fiskalnych, sprzętów RTV i AGD oraz mebli,
  • Nasze usługi charakteryzują się wysokim profesjonalizmem, wszystkie przedmioty zostaną odpowiednio zabezpieczone i zapakowane,
  • Oferujemy niskie, atrakcyjne ceny
  • Zapewniamy ubezpieczenie przewożonego mienia

Sprawdź nasze referencje

Współpracujemy z takimi firmami jak Aldi, FGŚP, Fresenius Kabi, Imperial Tabaco…

Referencje

Wykonaliśmy już usługi na terenie takich Śląskich miast jak Katowice, Siemianowice Śląskie, Chorzów, Czeladź, Będzin, Sosnowiec, Zabrze, Świętochłowice, Bytom, Tarnowskie Góry, Piekary Śląskie, Mysłowice i Gliwice.

Nasz cennik

Ceny ustalane są w sposób indywidualny i zależą od wielkości danego zlecenia, odległości, stopnia trudności. Zapraszamy do kontaktu telefonicznego pod numerem 603 466 640 lub zadanie pytania ofertowego online.

Pojazdy

W naszej firmie Dar – Bet wykorzystujemy duże samochody, przez co załadunek oraz załadunek trwa mało czasu. Przedmioty w trakcie transportu odpowiednio zabezpieczamy pasami, które uniemożliwiają ich przesuwanie się w trakcie jazdy. Wszystkie Państwa dobra są więc w pełni bezpieczne i nie zaszkodzą im nawet duże wyboje na drodze.

Pakowanie oraz przenoszenie

Zatrudniamy wyszkolony personel. Przeprowadzka wymaga wiele siły fizycznej, z tego względu zatrudniamy jedynie ludzie, którzy poradzą sobie z każdym napotkanym problemem. Żadna przeprowadzka nie jest więc dla nas za trudna do wykonania.

Zamów transport w trzech prostych krokach

Jeśli jesteś w trakcie przeprowadzki lub potrzebujesz pilnie transportu skorzystaj z szybkiej ścieżki zamówienia. Dzięki temu zaoszczędzisz czas i obniżysz koszta (10% zniżki dla zamówień przez internet).

Zamów