przeprowadzki siemianowice śląskie
Rynek i Urząd Miasta Siemianowic Śląskich, w którym urzęduje aktualny prezydent. Fot. zasoby własne.

Firma Dar-Bet świadczy usługi przeprowadzek na terenie Siemianowic Śląskich i miast okolicznych. Specjalizujemy się w przeprowadzkach już od ponad 10 lat. Doświadczenie zebrane podczas tej pracy pozwala nam świadczyć usługi na najwyższym poziomie z dbałością o szczegóły.

603 466 640
Zadzwoń i zapytaj o szczegóły lub skorzystaj z zamówienia online.

Cennik

Ceny ustalane są indywidualnie w zależności od zlecenia. Podczas wyceny pod uwagę bierzemy odległość oraz wielkość i stopień trudności zlecenia. Zapraszamy do kontaktu telefonicznego pod numerem 603 466 640 lub zadanie pytania ofertowego online.

Oferta przeprowadzki w Siemianowicach Śląskich

  • Oferujemy przeprowadzki w Siemianowicach Śląskich
  • Przeprowadzki biur, z zachowaniem bezpieczeństwa danych osobowych i poufnych firmy
  • Transportujemy: sejfy, pianina, fortepiany, zestawy meblowe, kasy fiskalne, sprzęt RTV-AGD itp.
  • Robimy to profesjonalnie, pakujemy i owijamy każdy przedmiot
  • Zapewniamy ubezpieczenie przewożonego mienia
  • Oferujemy bardzo przystępne ceny

Sprawdź nasze referencje

Współpracujemy z takimi firmami jak Aldi, FGŚP, Fresenius Kabi, Imperial Tabaco…

Referencje

Uwaga! W związku z poszerzeniem zakresu działalności oferujemy przeprowadzki na terenie Śląska, Katowic i miast okolicznych takich jak jak Siemianowice Śląskie, Chorzów, Czeladź, Będzin, Sosnowiec, Zabrze, Świętochłowice, Bytom, Tarnowskie Góry, Piekary Śląskie, Mysłowice i Gliwice.

Nasza oferta obejmuje również mniejsze miejscowości: Dobieszowice, Wojkowice, Bobrowniki, Rogoźnik, Psary

Przeprowadzki Siemianowice Śląskie

Bezpłatny dojazd do miejsca załadunku

Ze względu na bliskie sąsiedztwo z siedzibą naszej firmy, możemy zaoferować darmowy dojazd do klienta w takich dzielnicach jak: Centrum, Bytków, Bańgów, Michałkowice i Przełajka (DK94).

Jak pakujemy?

Proces pakowania różni się w zależności od przewożonego przedmiotu. Najczęściej, w przypadku przeprowadzek domowych lub biurowych stosuje się pudełka kartonowe oraz specjalną folię, w którą owijane są poszczególne przedmioty. Następnie wkładane są do kartonowych pudełek. Dla większych przedmiotów, takich jak meble: szafy, krzesła, biurka i stoliki przygotowujemy specjalną folię ochronną celem uniknięcia zniszczeń i zarysowań. W wyjątkowych okolicznościach przygotowane są drewniane zabudowy umożliwiające transport cennych przedmiotów. Tak zabezpieczony i przetransportowany towar trafia do klienta w stanie nienaruszonym. Dodatkowo Twoje przedmioty podlegają ubezpieczeniu.

Czym jeździmy?

Dysponujemy flotą dużych samochodów, dzięki czemu załadunek jak i rozładunek nie trwa długo. Przedmioty podczas transportu zabezpieczone są pasami uniemożliwiającymi ich przesuwanie, co dodatkowo podnosi ich bezpieczeństwo.

Kto to wszystko przeniesie?

Posiadamy wyszkolonych ludzi. Przeprowadzka sama się nie wykona, dlatego inwestujemy w ludzi zdolnych poradzić sobie z nawet najtrudniejszym zadaniem.

Zamów transport w trzech prostych krokach

Jeśli jesteś w trakcie przeprowadzki lub potrzebujesz pilnie transportu skorzystaj z szybkiej ścieżki zamówienia. Dzięki temu zaoszczędzisz czas i obniżysz koszta (10% zniżki dla zamówień przez internet).

Zamów