Przeprowadzki Katowice – profesjonalna firma transportowa

Od ponad dekady zajmujemy się dla naszych klientów z Katowic i okolicznych miejscowości organizacją przeprowadzek. W kompleksowy i rzetelny sposób podchodzimy do każdego zlecenia, dlatego niezależnie od tego, czy chodzi o osoby prywatne, czy firmy jesteśmy w stanie zaproponować uczciwe warunki naszej pomocy oraz oczywiście zorganizować wszystko logistycznie, by skorzystanie z naszego doświadczenia było dla Państwa jak najbardziej bezstresowe (oraz bezpieczne dla przewożonego ładunku).

Cennik

Jeśli chodzi o cennik, jakim objęliśmy nasze przeprowadzki na terenie Katowic oraz najbliżej położonych miast, to jest on kształtowany całkowicie indywidualnie, zgodnie z potrzebami i wymaganiami klienta. Stosowne informacje na ten temat mogą Państwo otrzymać za pośrednictwem kontaktu telefonicznego 603 466 640 lub wypełniając formularz zgłoszenia online online.

Szczegóły Państwa przeprowadzki – Katowice

Dynamicznie rozwijając naszą działalność staramy się również poszerzać obszar, w jakim podejmujemy się zleceń – na chwilę obecną przeprowadzki z naszą pomocą mogą zamówić zarówno klienci z Katowic, jak i innych miejscowości na Śląsku. Poza tym zapewniamy Państwu:
  • zabezpieczenie i opakowanie każdego przedmiotu,
  • cenę uzależnioną przede wszystkim od trudności zlecenia, odległości oraz wielkości zadania,
  • ubezpieczenie mienia na czas powierzenia go naszej opiece,
  • transport wielkogabarytowy (sejfów, fortepianów, mebli, sprzętu RTV i AGD oraz kas fiskalnych),
  • satysfakcjonujący zakres usług dodatkowych,
  • atrakcyjne terminy realizacji.
603 466 640
Zadzwoń i zapytaj o szczegóły lub skorzystaj z zamówienia online.

Zamów transport w trzech prostych krokach

Jeśli jesteś w trakcie przeprowadzki lub potrzebujesz pilnie transportu skorzystaj z szybkiej ścieżki zamówienia. Dzięki temu zaoszczędzisz czas i obniżysz koszta (10% zniżki dla zamówień przez internet).

Zamów

Poza tym w ramach przeprowadzki wykupionej w firmie Dar-Bud Katowice otrzymują Państwo darmowy dojazd do lokalizacji, gdzie ma się odbywać załadunek, kompleksową obsługę zleceń biurowych i przemysłowych oraz flotę aut pozwalającą nam na elastyczne dopasowanie się do potrzeb wynajmujących nas osób. Obdarzając nas swoim zaufaniem stawiają Państwo na wyszkolony zespół i sprawne przeprowadzki!

Z powodzeniem wykonaliśmy już usługi na terenie takich Śląskich miast jak Katowice, Siemianowice Śląskie, Chorzów, Czeladź, Będzin, Sosnowiec, Dąbrowa Górnicza, Zabrze, Świętochłowice, Bytom, Tarnowskie Góry, Piekary Śląskie, Mysłowice, Żory, Lędziny, Mikołów, Tychy, Jaworzno, Gliwice.

Sprawdź nasze referencje

Współpracujemy z takimi firmami jak Aldi, FGŚP, Fresenius Kabi, Imperial Tabaco…

Referencje

Przeprowadzki biurowe

Przeprowadzka biurowa nie stanowi dla nas większego problemu. Wykonamy dla państwa kompleksową przeprowadzkę uwzględniając przy tym transport mebli, sprzętu RTV AGD, sprzętu elektronicznego takiego jak fax czy xero, oraz dokumenty firmowe odpowiednio zapakowane i zabezpieczone.

Przeprowadzki przemysłowe

Posiadamy zasoby umożliwiające wykonanie przeprowadzki przemysłowej, hal przemysłowych i sprzętu produkcyjnego cięższego kalibru ważącego nawet do 500 kg za sztukę. Posiadamy na wyposażeniu samochód z windą ułatwiający transport gabarytów i nieprzeciętnych ładunków.

Bezpłatny dojazd do miejsca załadunku

Ze względu na bliskie sąsiedztwo z siedzibą naszej firmy, możemy zaoferować darmowy dojazd do klienta w takich dzielnicach Katowic jak: Śródmieście, Os. Paderewskiego – Muchowiec, Zawodzie, Dąbrówka Mała, Szopienice-Burowiec, Koszutka, Janów-Nikiszowiec, Bogucice, Giszowiec, Załęże, Murcki, Oś. Witosa, Oś. Tysiąclecia, Dąb, Piotrowice, Ochojec, Ligota, Panewniki, Podlesie, Kostuchna, Załęska Hałda, Brynów, Zarzecze, Wełnowiec.

przeprowadzki dar-bet

Jak pakujemy?

Proces pakowania różni się w zależności od przewożonego przedmiotu. Najczęściej, w przypadku przeprowadzek domowych lub biurowych stosuje się pudełka kartonowe oraz specjalną folię, w którą owijane są poszczególne przedmioty. Następnie wkładane są do kartonowych pudełek. Dla większych przedmiotów, takich jak meble: szafy, krzesła, biurka i stoliki przygotowujemy specjalną folię ochronną celem uniknięcia zniszczeń i zarysowań. W wyjątkowych okolicznościach przygotowane są drewniane zabudowy umożliwiające transport cennych przedmiotów. Tak zabezpieczony i przetransportowany towar trafia do klienta w stanie nienaruszonym. Dodatkowo Twoje przedmioty podlegają ubezpieczeniu.

Czym jeździmy?

Dysponujemy flotą dużych samochodów, dzięki czemu załadunek jak i rozładunek nie trwa długo. Przedmioty podczas transportu zabezpieczone są pasami uniemożliwiającymi ich przesuwanie, co dodatkowo podnosi ich bezpieczeństwo.

Kto to wszystko przeniesie?

Posiadamy wyszkolonych ludzi. Przeprowadzka sama się nie wykona, dlatego inwestujemy w ludzi zdolnych poradzić sobie z nawet najtrudniejszym zadaniem.

Zamów usługę przeprowadzki telefonicznie lub online

Zadzwoń 603 466 640albozamów online

Przeprowadzki Katowice
DAR-BET to najprawdopodobniej najtańsza oferta przeprowadzki w Katowicach.
przeprowadzki katowice
Pomnik Powstańców Śląskich symbolizujący 3 Powstania Śląskie z widokiem na Spodek i Rondo – Centrum Sztuki. Fot. zasoby własne