Przeprowadzki Katowice – profesjonalna firma transportowa

Firma Dar-Bet od przeszło dziesięciu lat świadczy najwyższej jakości usługi transportowe i ułatwia klientom przeprowadzki. Katowice są miejscem, w którym głównie działamy, jednak nasza oferta niekoniecznie dotyczy wyłącznie tego miasta. Zawsze staramy się podchodzić indywidualnie do każdego zlecenia, dzięki czemu klient może liczyć na pełen profesjonalizm, a tym samym na szybką i komfortową przeprowadzkę z zachowaniem pełnego bezpieczeństwa przewożonych dóbr. Zapraszamy zarówno firmy, jak i osoby prywatne.

Cennik

Jak wspomnieliśmy wcześniej, do każdego zlecenia podchodzimy indywidualnie. Z tego powodu nie da się wprost przedstawić cen przeprowadzki. Katowice i okoliczne miasta znajdują się w obrębie naszych działań, jednak w przypadku ustalania kosztów należy uwzględnić dokładną odległość, a także ilość i rodzaj przewożonych dóbr. Warto pamiętać, że im więcej informacji dostaniemy, tym dokładniejsza będzie wycena. Z tego powodu zapraszamy do kontaktu z naszymi specjalistami pod numerem 603 466 640 lub wypełniając formularz zgłoszenia online online.

Szczegóły przeprowadzki w Katowicach

Jesteśmy prężnie rozwijającą się firmą, dzięki czemu z naszych usług mogą korzystać nie tylko mieszkańcy Katowic, ale też innych okolicznych miejscowości na Śląsku. Dlaczego warto skorzystać z naszych usług? Zapewniamy:
  • dogodne terminy przeprowadzki,
  • dokładne zapakowanie i zabezpieczenie dóbr,
  • zindywidualizowanie cen względem wielu czynników zależnych od klienta,
  • zabezpieczenie przewożonego mienia polisą,
  • przewóz przedmiotów o sporym gabarycie (na przykład fortepianów, sejfów, dużych mebli),
  • niemałą ilość opcji dodatkowych.
603 466 640
Zadzwoń i zapytaj o szczegóły lub skorzystaj z zamówienia online.

Zamów transport w trzech prostych krokach

Jeśli jesteś w trakcie przeprowadzki lub potrzebujesz pilnie transportu skorzystaj z szybkiej ścieżki zamówienia. Dzięki temu zaoszczędzisz czas i obniżysz koszta (10% zniżki dla zamówień przez internet).

Zamów

Dar-Bet dysponuje dobrą flotą i oferuje pomoc profesjonalistów w zakresie jak najbardziej ułatwiającym wykonanie przeprowadzki. Warto wspomnieć, że dojazd naszych specjalistów do miejsca załadunku jest darmowy. Doświadczenie pozwala nam świadczyć kompleksowe usługi z poszanowaniem czasu klienta.

Z powodzeniem wykonaliśmy już usługi na terenie takich Śląskich miast jak Katowice, Siemianowice Śląskie, Chorzów, Czeladź, Będzin, Sosnowiec, Dąbrowa Górnicza, Zabrze, Świętochłowice, Bytom, Tarnowskie Góry, Piekary Śląskie, Mysłowice, Żory, Lędziny, Mikołów, Tychy, Jaworzno, Gliwice.

Sprawdź nasze referencje

Współpracujemy z takimi firmami jak Aldi, FGŚP, Fresenius Kabi, Imperial Tabaco…

Referencje

Przeprowadzki Katowice – biura

Biurowe przeprowadzki w Katowicach nie będą dla nas problemem. Zajmiemy się pakowaniem mebli i sprzętów biurowych, na przykład kserokopiarek i innego sprzętu elektronicznego. Ponadto, wszelkie dokumenty zostaną odpowiednio zapakowane i umieszczone w oznaczonych kartonach.

Przeprowadzki Katowice – przemysł

Przeprowadzki przemysłowe również są możliwe razem z Dar-Bet. Dysponujemy profesjonalnym sprzętem, który pozwala nam na zapakowanie nawet bardzo ciężkich ładunków. Samochód z windą pomoże nawet w przypadku maszyn ważących 500 kilogramów o sporym gabarycie.

Bezpłatny dojazd do miejsca załadunku

Ze względu na bliskie sąsiedztwo z siedzibą naszej firmy, możemy zaoferować darmowy dojazd do klienta w takich dzielnicach Katowic jak: Śródmieście, Os. Paderewskiego – Muchowiec, Zawodzie, Dąbrówka Mała, Szopienice-Burowiec, Koszutka, Janów-Nikiszowiec, Bogucice, Giszowiec, Załęże, Murcki, Oś. Witosa, Oś. Tysiąclecia, Dąb, Piotrowice, Ochojec, Ligota, Panewniki, Podlesie, Kostuchna, Załęska Hałda, Brynów, Zarzecze, Wełnowiec.

przeprowadzki dar-bet

Jak pakujemy?

W przypadku pakowania należy wspomnieć, że czynności z nim związane zależą głównie od rodzaju przewożonego mienia. Kiedy w grę wchodzi przeprowadzka domu, a także biura, to do zabezpieczenia towaru najczęściej wystarczają nam folie bąbelkowe, kartony i folia stretch. W przypadku mebli i większych sprzętów korzystamy z wysokiej jakości folii ochronnej, dzięki czemu przedmioty nie zniszczą się podczas przewozu. Kiedy klient posiada wyjątkowo delikatne lub cenne dobra, stosujemy drewniane zabudowy. Dzięki temu wszystko zostanie przeniesione w stanie nienaruszonym. Dodatkowo, przed przewozem przygotowujemy listę mienia w celu stworzenia polisy.

Czym jeździmy?

W naszej flocie znajdują się spore samochody, które ułatwiają przewóz nawet bardzo dużych ilości mienia. W trosce o dobra klienta zapakowany towar jest dodatkowo zabezpieczany za pomocą pasów, dzięki czemu nie będzie się przesuwać i obijać w transporcie.

Kto to wszystko przeniesie?

Posiadamy wyszkolonych ludzi. Przeprowadzka sama się nie wykona, dlatego inwestujemy w ludzi zdolnych poradzić sobie z nawet najtrudniejszym zadaniem.

Zamów usługę przeprowadzki telefonicznie lub online

Zadzwoń 603 466 640albozamów online

Przeprowadzki Katowice
DAR-BET to najprawdopodobniej najtańsza oferta przeprowadzki w Katowicach.
przeprowadzki katowice
Pomnik Powstańców Śląskich symbolizujący 3 Powstania Śląskie z widokiem na Spodek i Rondo – Centrum Sztuki. Fot. zasoby własne