Mieszkasz na terenie Gliwic i chciałbyś dokonać przeprowadzki w inne miejsce? Oferujemy profesjonalne przeprowadzki, niezależnie od tego w jak bardzo odległe miejsce pragniesz się przenieść. Zapewniamy kompleksową obsługę od A do Z. Począwszy od spakowania Twoich przedmiotów, przez transport i wniesienie ich kończąc. Wykonujemy swoją pracę bardzo starannie, w związku z czym możesz mieć pewność, że Twoje przedmioty trafią na miejsce w nienaruszonym stanie.

603 466 640
Zadzwoń i zapytaj o szczegóły lub skorzystaj z zamówienia online.

Cennik

W zależności od rodzaju zlecenia ceny ustalane są indywidualnie. Podczas wyceny pod uwagę bierzemy odległość oraz wielkość i stopień trudności zlecenia. Zapraszamy do kontaktu telefonicznego pod numerem 603 466 640 lub zadanie pytania ofertowego online.

Gliwice – oferta przeprowadzki

  • Oferujemy przeprowadzki z Gliwic do dowolnego miasta lub kraju Europy
  • Transportujemy: sejfy, pianina, fortepiany, zestawy meblowe, kasy fiskalne, sprzęt RTV-AGD itp.
  • Robimy to profesjonalnie, pakujemy i owijamy każdy przedmiot
  • Zapewniamy ubezpieczenie przewożonego mienia
  • Oferujemy bardzo przystępne ceny

Sprawdź nasze referencje

Współpracujemy z takimi firmami jak Aldi, FGŚP, Fresenius Kabi, Imperial Tabaco…

Referencje

Wykonaliśmy już usługi na terenie takich Śląskich miast jak Katowice, Siemianowice Śląskie, Chorzów, Czeladź, Będzin, Sosnowiec, Mikołów, Żory, Zabrze, Świętochłowice, Bytom, Tarnowskie Góry, Piekary Śląskie, Mysłowice i Gliwice.

Zamów transport w trzech prostych krokach

Jeśli jesteś w trakcie przeprowadzki lub potrzebujesz pilnie transportu skorzystaj z szybkiej ścieżki zamówienia. Dzięki temu zaoszczędzisz czas i obniżysz koszta (10% zniżki dla zamówień przez internet).

Zamów

Jak pakujemy?

Proces pakowania różni się w zależności od przewożonego przedmiotu. Najczęściej, w przypadku przeprowadzek domowych lub biurowych stosuje się pudełka kartonowe oraz specjalną folię, w którą owijane są poszczególne przedmioty. Następnie wkładane są do kartonowych pudełek. Dla większych przedmiotów, takich jak meble: szafy, krzesła, biurka i stoliki przygotowujemy specjalną folię ochronną celem uniknięcia zniszczeń i zarysowań. W wyjątkowych okolicznościach przygotowane są drewniane zabudowy umożliwiające transport cennych przedmiotów. Tak zabezpieczony i przetransportowany towar trafia do klienta w stanie nienaruszonym. Dodatkowo Twoje przedmioty podlegają ubezpieczeniu.

Czym jeździmy?

Dysponujemy flotą dużych samochodów, dzięki czemu załadunek jak i rozładunek nie trwa długo. Przedmioty podczas transportu zabezpieczone są pasami uniemożliwiającymi ich przesuwanie, co dodatkowo podnosi ich bezpieczeństwo. Podczas załadunku większych i cięższych przedmiotów korzystamy z windy.

Kto to wszystko przeniesie?

Posiadamy wyszkolonych ludzi. Przeprowadzka sama się nie wykona, dlatego inwestujemy w ludzi zdolnych poradzić sobie z nawet najtrudniejszym zadaniem.