przeprowadzki chorzów

Doświadczenie zebrane przez ponad 10 lat podczas tej pracy pozwala nam umiejętnie i bez zbędnych kosztów przeprowadzić Państwa do nowego miejsca. Oferujemy swoje usługi na terenie Chorzowa.

603 466 640
Zadzwoń i zapytaj o szczegóły lub skorzystaj z zamówienia online.

Oferta przeprowadzki w Chorzowie

  • Specjalizujemy się w przeprowadzkach na terenie całego Chorzowa
  • Transportujemy: meble, pianina, sejfy, fortepiany, kasy fiskalne, sprzęt RTV-AGD itp.
  • Robimy to profesjonalnie – pakujemy i owijamy każdy przedmiot
  • Oferujemy bardzo konkurencyjne ceny
  • Zapewniamy ubezpieczenie przewożonego mienia

Sprawdź nasze referencje

Współpracujemy z takimi firmami jak Aldi, FGŚP, Fresenius Kabi, Imperial Tabaco…

Referencje

Wykonaliśmy już usługi na terenie takich Śląskich miast jak Katowice, Siemianowice Śląskie, Chorzów, Czeladź, Będzin, Sosnowiec, Zabrze, Świętochłowice, Bytom, Tarnowskie Góry, Piekary Śląskie, Mysłowice i Gliwice.

Cennik

Ceny ustalane są indywidualnie w zależności od zlecenia. Podczas wyceny pod uwagę bierzemy odległość (która w przypadku Chorzowa jest niewielka) oraz wielkość i stopień trudności zlecenia. Zapraszamy do kontaktu telefonicznego pod numerem 603 466 640 lub zadanie pytania ofertowego online.

Czym jeździmy?

Dysponujemy flotą dużych samochodów, dzięki czemu załadunek jak i rozładunek nie trwa długo. Przedmioty podczas transportu zabezpieczone są pasami uniemożliwiającymi ich przesuwanie, co dodatkowo podnosi ich bezpieczeństwo.

Kto to wszystko spakuje i przeniesie?

Posiadamy wyszkolonych ludzi. Przeprowadzka sama się nie wykona, dlatego inwestujemy w ludzi zdolnych poradzić sobie z nawet najtrudniejszym zadaniem.

Zamów transport w trzech prostych krokach

Jeśli jesteś w trakcie przeprowadzki lub potrzebujesz pilnie transportu skorzystaj z szybkiej ścieżki zamówienia. Dzięki temu zaoszczędzisz czas i obniżysz koszta (10% zniżki dla zamówień przez internet).

Zamów