Przeprowadzki Bytom – profesjonalna firma przeprowadzkowa

Już od ponad dekady firma Dar-Bet wykonuje dla Państwa profesjonalnie przeprowadzone i zorganizowane przeprowadzki. Choć większość naszych klientów mieszka na terenie Katowic, to bez problemu obsługujemy zlecenia również w innych, okolicznych miastach, jak Chorzów czy Bytom. W naszej ofercie umieściliśmy szeroki wachlarz usług, który jest w stanie nie tylko zaspokoić wszelkie oczekiwania indywidualnego klienta, ale i sprostać wymaganiom firm, które planują przeprowadzki do nowych siedzib. Jako zespół doświadczonych i rzetelnych specjalistów jesteśmy gotowi przewieźć Państwa rzeczy, meble oraz sprzęty w całkowicie pozbawiony ryzyka sposób – niezależnie od wielkości ładunku. Ukoronowaniem naszej oferty jest oczywiście atrakcyjny cennik, osiągnięty dzięki ciężkiej pracy nad optymalizacją kosztów wykonania przeprowadzki (bez utraty najwyższej jakości warunków i efektów współpracy).

603 466 640
Zadzwoń i zapytaj o szczegóły lub skorzystaj z zamówienia online.

Zamów transport w trzech prostych krokach

Jeśli jesteś w trakcie przeprowadzki lub potrzebujesz pilnie transportu skorzystaj z szybkiej ścieżki zamówienia. Dzięki temu zaoszczędzisz czas i obniżysz koszta (10% zniżki dla zamówień przez internet).

Zamów

CENNIK

W celu ustalenia dokładnej kwoty zlecenia niezbędna będzie tu indywidualna wycena Państwa potrzeb. Głównymi czynnikami mającymi wpływ na rachunek za przeprowadzone przez nas przeprowadzki są: odległość od miejsca docelowego, ilość przedmiotów oraz stopień skomplikowania potencjalnego załadunku i rozładunku (np. przez duże, ciężkie i nieregularne sprzęty wyposażenia domu, jak pianino, czy fortepian). By uzyskać wszelkie potrzebne informacje na temat cen transportu zachęcamy do skorzystania z naszych danych teleadresowych (tel. 603 466 640) oraz formularza kontaktowego znajdującego się na naszej stronie.

Przeprowadzki Bytom – szczegóły oferty

– można zgłaszać się do nas w przypadku konieczności przewozu: urządzeń AGD i RTV, kas fiskalnych, mebli, kas pancernych, sejfów, fortepianów, mebli biurowych oraz wspomnianych wyżej fortepianów, pianin itd.,
– profesjonalne zabezpieczenie KAŻDEGO przedmiotu na czas transportu (gwarantujemy bezpieczeństwo każdemu elementowi Państwa zastawy stołowej oraz innym tego typu przedmiotom),
– przeprowadzki w atrakcyjnej cenie (zapłacą Państwo dokładnie tyle, ile warte są Państwa oczekiwania),
– zakres usług: teren całego Śląska (w tym m.in. Katowice, Chorzów, Bytom itd.).