Przeprowadzki Bytom – profesjonalna firma przeprowadzkowa

Firma Dar – Bet od ponad 10 lat, z powodzeniem realizuje zlecenia związane z profesjonalnym organizowaniem przeprowadzek. Swoją główną siedzibę mamy w Katowicach, jednak bardzo często realizujemy przeprowadzki, także na terenie okolicznych miast jak np. Bytom czy Chorzów. Dzięki szerokiej gamie usług zawartych w ofercie, możliwe jest nie tylko zrealizowanie oczekiwań klientów indywidualnych, którzy np. chcą się przeprowadzić do nowego domu, ale także realizowanie zleceń od dużych firm, które przeprowadzają się do nowej siedziby. 
W firmie zatrudnieni są najbardziej doświadczeni i rzetelni specjaliści, którzy są w stanie bezpiecznie i profesjonalnie przewieźć ładunek o każdym rozmiarze. Nie ma obawy o uszkodzenie, czy zepsucie jakiegokolwiek towaru. Warto wspomnieć, że firma Dar – Bet przeprowadzki Bytom, może się pochwalić bardzo atrakcyjnym cennikiem. Udało się to dzięki długiej i wnikliwej pracy, mającej na celu zoptymalizowanie kosztów realizacji zleceń.

603 466 640
Zadzwoń i zapytaj o szczegóły lub skorzystaj z zamówienia online.

Zamów transport w trzech prostych krokach

Jeśli jesteś w trakcie przeprowadzki lub potrzebujesz pilnie transportu skorzystaj z szybkiej ścieżki zamówienia. Dzięki temu zaoszczędzisz czas i obniżysz koszta (10% zniżki dla zamówień przez internet).

Zamów

Przeprowadzki Bytom – cennik usług

Każde zlecenie wymaga przeprowadzenia indywidualnej analizy i wyceny, aby ustalić wysokość kosztów, które klient musi ponieść. Na rachunek ma wpływ wiele czynników, przede wszystkim znaczenie ma odległość punktu odbioru ładunku od punktu, do którego trzeba go dostarczyć. Ponadto na wysokość kosztów wpływa także ilość przedmiotów do przetransportowania, a także to jak bardzo skomplikowany może się okazać transport poszczególnych elementów (np. duże gabarytowo instrumenty, szafy, których nie da się rozkręcić itp.). Przed złożeniem zamówienia, warto skontaktować się z firmą telefonicznie lub za pomocą specjalnego formularza kontaktowego, który znajduje się na stronie internetowej. Dzięki temu, można otrzymać dokładne informacje na temat cen transportu swojego ładunku.

 

Dokładna oferta firmy – przeprowadzki Bytom

Firma Dar – Bet przeprowadzki Bytom, specjalizuje się w transporcie praktycznie każdego rodzaju towaru. Sprzęt najwyższej jakości oraz sprawdzone materiały zabezpieczające, pozwalają bezpiecznie przetransportować nawet najbardziej delikatne przedmioty. Gwarantujemy:
– możliwość bezpiecznego przewozu wszelkich urządzeń i sprzętów RTV i AGD, kas pancernych, kas fiskalnych, mebli wszystkich rozmiarów, instrumentów zajmujących dużo miejsca (np. fortepian, pianino) itd.,
– profesjonalne i dokładne zabezpieczenie wszystkich, nawet najmniejszych elementów transportowanego ładunku (pracownicy firmy dbają o bezpieczne przewożenie wszystkich części zastawy stołowej i innych drobnych przedmiotów),
– realizowanie usług w bardzo atrakcyjnych cenach, klienci pokrywają jednie rzeczywiste koszty zleceń, bez doliczania żadnych dodatkowych opłat,
-realizacje usług transportowych na terenie Śląska, zarówno w większych miastach jak np. Katowice, Bytom, Chorzów, jak i w okolicznych miejscowościach.