Przeprowadzki krajowe

Firma Dar-Bet Trans specjalizuje się w przeprowadzkach już od ponad 10 lat. Doświadczenie zebrane podczas tej pracy pozwala nam umiejętnie i bez zbędnych kosztów przeprowadzić Państwa do nowego miejsca. Oferujemy swoje usługi na terenie całego kraju.

603 466 640
Zadzwoń i zapytaj o szczegóły lub skorzystaj z zamówienia online.

Oferta krajowa

  • Specjalizujemy się w przeprowadzkach na terenie całej Polski
  • Transportujemy: meble, pianina, fortepiany, kasy fiskalne, sejfy, sprzęt elektroniczny itp.
  • Robimy to profesjonalnie, pakujemy i owijamy każdy przedmiot
  • Oferujemy bardzo konkurencyjne ceny
  • Zapewniamy ubezpieczenie przewożonego mienia
  • Poszerzamy obszar działania – nie tylko w Polsce, ale i poza granicami

Cennik

Ceny ustalane są indywidualnie w zależności od zlecenia. Podczas wyceny pod uwagę bierzemy odległość oraz wielkość i stopień trudności zlecenia. Zapraszamy do kontaktu telefonicznego pod numerem 603 466 640 lub zadanie pytania ofertowego online.

Co będzie z moimi rzeczami?

Proces pakowania różni się w zależności od przewożonego przedmiotu. Najczęściej, w przypadku przeprowadzek domowych lub biurowych stosuje się pudełka kartonowe oraz specjalną folię, w którą owijane są poszczególne przedmioty. Następnie wkładane są do kartonowych pudełek. Dla większych przedmiotów, takich jak meble: szafy, krzesła, biurka i stoliki przygotowujemy specjalną folię ochronną celem uniknięcia zniszczeń i zarysowań. W wyjątkowych okolicznościach przygotowane są drewniane zabudowy umożliwiające transport cennych przedmiotów. Tak zabezpieczony i przetransportowany towar trafia do klienta w stanie nienaruszonym. Dodatkowo Twoje przedmioty podlegają ubezpieczeniu.

Czym jeździmy?

Dysponujemy flotą dużych samochodów, dzięki czemu załadunek jak i rozładunek nie trwa długo. Przedmioty podczas transportu zabezpieczone są pasami uniemożliwiającymi ich przesuwanie, co dodatkowo podnosi ich bezpieczeństwo.

Kto to wszystko spakuje i przeniesie?

Posiadamy wyszkolonych ludzi. Przeprowadzka sama się nie wykona, dlatego inwestujemy w ludzi zdolnych poradzić sobie z nawet najtrudniejszym zadaniem.

Zamów transport w trzech prostych krokach

Jeśli jesteś w trakcie przeprowadzki lub potrzebujesz pilnie transportu skorzystaj z szybkiej ścieżki zamówienia. Dzięki temu zaoszczędzisz czas i obniżysz koszta (10% zniżki dla zamówień przez internet).

Zamów