W branży przeprowadzek i transportu nic nie liczy się bardziej niż zadowolony klient. Taki klient to największy zysk dla firmy, ponieważ istnieje szansa, że wróci i skorzysta z usług ponownie, lub co więcej poleci nasze usługi dalej. Dlatego też dokładamy wszelkich starań by świadczone usługi były na najwyższym poziomie. Z dbałością o szczegóły i z dopracowanym planem potrafimy zdziałać bardzo wiele.

Wystawione opinie

Świetna firma. Panowie bardzo skrupulatnie pakowali każdy przedmiot z osobna. W tym zleceniu nie było miejsca na pomyłkę – posiadam dużo cennej porcelany. Wszystko sprawnie trafiło na miejsce. Jestem bardzo zadowolony ze współpracy z firmą Dat-Bet Trans.

Andrzej » Katowice

Zostaw komentarz i podziel się opinią

Szczere opinie klientów są dla nas bardzo ważne. Każde zlecenie przeprowadzki jest wyceniane indywidualnie i niesie ze sobą różne trudności. Dlatego też Państwa odzew będzie cenną wskazówką na przyszłość co zmienić i poprawić. Prosimy o poświęcenie 5 minut i opisaniu w kilku słowach współpracę z naszą firmą.

Sprawdź nasze referencje

Współpracujemy z takimi firmami jak Aldi, FGŚP, Fresenius Kabi, Imperial Tabaco…

Referencje

Komentarzy do 6 thoughts on “Opinie klientów

 • Listopad 3, 2015 z 1:32 pm
  Permalink

  Potrzebujesz fachowej przeprowadzki? Tylko Oni POLECAM!!!

  Powtórz
 • Styczeń 4, 2016 z 1:25 pm
  Permalink

  Przeprowadzka udana, szybko i niedrogo. Jestem bardzo zadowolona, zwłaszcza że syn wyjechał i nie miał mi kto pomóc. Wszystko odbyło się sprawnie i bezstresowo. Polecam!

  Powtórz
 • Luty 10, 2016 z 11:18 am
  Permalink

  Polecam. Przeprowadzka małego biura z Gliwickiej w Katowicach przebiegła bardzo sprawnie. Widać, że są to fachowcy w swojej dziedzinie.

  Powtórz
 • Wrzesień 16, 2017 z 5:53 pm
  Permalink

  Bardzo dobra i fachowa obsługa. Polecam.

  Powtórz
  • Grudzień 7, 2017 z 5:21 am
   Permalink

   Bardzo dobra obsługa, wszystko poszło sprawnie, polecam

   Powtórz

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *